Будівельно-технічна експертиза - дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів та конструкцій та відповідних документів, неякісних ремонтних робіт

 У переважній більшості випадків,  за допомогою до експертів звертаються люди для вирішення наступних завдань:

  • Визначення ринкової вартості (будинку, квартири, земельної ділянки, іншого нерухомого майна);
  • Визначення розміру шкоди, завданої незаконними діями третіх осіб (наприклад, залиття квартири);
  •  Розділ майна (будинку, квартири, земельної ділянки або  іншого нерухомого майна) відповідно до часток власників, з урахуванням вимог діючих будівельно-технічних норм;
  • Визначення стадії готовності незавершеного об'єкта будівництва;
  • Визначення відповідності об'єктів нерухомості на відповідність проектно-технічної документації на його будівництво, а також вимогам діючих будівельно-технічних норм;
  •  тощо .

Потрібно розуміти, що вказаний вище перелік не э повним, він відображає лише найбільш часті завдання, які ставляться перед експертом-будівельником.
Будівельно-технічна експертиза покликана вирішувати повний спектр питань так чи інакше, пов'язаних з нерухомим майном. Тому, якщо в зазначеному переліку Ви не знаходите те, що допоможе вирішити конкретно Вашу задачу, рекомендуємо звернутися до нас за консультацією і ми обов'язково визначимо, сформулюємо і допоможемо вирішити саме те питання, яке потрібно  Вам.

Експертне будівельно-технічне дослідження проводиться на підставі заяви, в якій зазначаються питання, поставлені на дослідження.

 

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання будівельно-технічної експертизи:

Чи існує технічна можливість розподілу нежитлового приміщення загальною площею (зазначити) кв.м, що розташовано на першому поверсі житлового будинку по вул. (зазначити адресу), в рівних частках?

Яка дійсна ринкова вартість квартири /будинковолодіння/ землі (зазначити адресу) станом на (вказати)?

Яка дійсна ринкова вартість будинковолодіння, що знаходиться за адресою (вказати) на ¼ та ¾ його частини станом на (вказати дату)?

Чи існує технічна можливість виділу в натурі з єдиного майнового комплексу (вказати власника), що знаходиться за адресою (зазначити адресу), в конкретне користування будівлі під літ. (вказати)?

Чи відсутні технічні обмеження щодо виокремлення будівлі за літ. (вказати) по (зазначити адресу), з єдиного майнового комплексу (вказати власника) ?

Яка ринкова вартість будівельних робіт з відновлення пошкоджень, що виникли внаслідок залиття в квартирі (вказати адресу), яке сталося (зазначити дату) ?

Яка ринкова вартість ремонтно-будівельних робіт (розмір завданої матеріальної шкоди), у квартирі (вказати адресу) проведення яких необхідне для усунення пошкоджень пожежі, яка сталася (зазначити дату)?

Чи відповідають виконані ремонтно-будівельні роботи в житловій квартирі (вказати адресу) вимогам державних будівельних норм?

Чи відповідають нормам ДБН виконані ремонтно-будівельні роботи (зазначити які саме) в (не)житловому будинку за адресою (вказати адресу)? Якщо виконані роботи (зазначити які саме) не відповідають нормам ДБН,то яка вартість завданої матеріальної шкоди власникам будинку?

Чи були використані правильні коефіцієнти та інші складові вартості в розрахунку кошторису та складеному акті приймання виконаних робіт для виду робіт, на які був підписаний договір – капітальному ремонті даху (вказати об’єкт, адресу)?